شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 566

16,754 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات استلام فوري بالعاصمه بمقدم1%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى تشطيب سوبر لوكس

    Roots Development logo image

    شارع الوفاء و الامل, الحي السادس, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف لقطة متشطبة استلام فوري جاهزة للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع نجيب الريحاني, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة أرضي بحديقة تشطيب كامل في إيستاون سوديك

    SKEEP logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فورى بأقل سعر فى العاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٣٢٢٬٧٨٢ جنيه

    شقة جاهزة متشطبة للبيع في بالم هيلز التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك جاهزة بأقل من سعر الشركة امام الرحاب قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن استلام فورى بدون مقدم فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٧٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٣٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بسعر لقطه فى شيراتون بتقسيط حتى8 سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٣٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن في قلب التجمع الخامس double view

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٦٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام شهور بخصم كبير جدا

    Z Investments For Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٨٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهرى 20 الف شقة للبيع متشطبة فى التجمع الخامس

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا-باتيو اورو-شقه 3غرف-متشطبه-استلام فورى

    Premises logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى بسعر مميز بلوم فيلدز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٤٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى متشطبة بأقل سعر فىR3 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٣٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار بجوار AUC وبأقساط علي10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بأقل سعر مع بالم هيلز بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه تشطيب كامل للبيع في باتيو أورو

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٢٤٬٧٧٨ جنيه

    شقه 108م للبيع ريسيل في زد ايست اول مرحله

    Properties-Today.com logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٩٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    New Renovation Modern Apt for Sale in Zamalek

    iFound Property logo image

    شارع الجزيرة الوسطى (شارع يوسف كامل), الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في ليك فيو ارضي بجاردن بسعر مميز

    Picky Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل من سوديك شقة للبيع في سوديك إيست

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133 م متشطبة و مفروشة بالكامل برايم لوكيشن

    Strive Reality logo image

3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع