شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 565

16,754 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٧٬٥١٤٬٠٧١ جنيه

    شقة للبيع فى قلب التجمع ريسيل بالتقسيط استلام قريب

    Smart Step logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٩٧٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٦٨٬١٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه ع ال90 الجنوبي في التجمع السادس

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم50%شقه بسعرلقطه امام المطار مباشرة فى تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٤١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجارن متشطب للبيع ف زيد ايست ساويرس

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه مع مصر ايطاليا بمقدم 5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتقسيمه مميزة بأقل سعر بالتجمع الخامس بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بفيو لاجون فى العاصمة بتسهيلات علي9 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه جاهزة للسكن والمعاينه بمقدم1,2%

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٧٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوي فيو مميز في اي سيتي نيو كايرو

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة للسكن بمقدم1% فقط فىNew Garden City

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣١٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في موقع متميز للغاية

    Gaby's Homes logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه في تاج سيتي 3غرف بالمطبخ وتكيفات

    ERE logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٥٬٥٩٠ جنيه

    شقة رائعة بموقع ميز للبيع في بالم هيلز التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٥٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوان ليك ريزيدنتس التجمع الخامس باقساط

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٥٣٩ جنيه

    شقة 110 م للبيع ماونتن فيو آي سيتي القاهرة الجديده

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٢٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقرب استلام بسعر لقطه بالعاصمه بااقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    ذا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٧٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    188م ناصية فوري فيو مفتوح ع شارع رئيسي تقسيط سنتين

    متصدر

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٤٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى 250م ف بيت الوطن افضل سعر للمتر 21 الف

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه-باقل سعر-ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكيفات فاخرة في فيفث اسكوير

    Property  Hills. logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف استلام فورى فى العاصمة بتسهيلات على 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري بسعر لقطه بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقة متشطبة 3غرف بالعاصمة وتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم استلام فوري متشطبه في بيتا جرينز المستقبل

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٥٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بأقل سعر للمتر بالتجمع بأقساط 10س

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع