شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 558

16,754 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% شقة 176متر بالتقسيط ع اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٩٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 153م + 105م حديقة خاصة (لقطططططة) تقسيط على 4

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٥٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٢٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 155م-3غرف بمقدم أقل 1,5M بسعر لقطة

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع /لوكيشن مميز/هايد بارك/تكيفات/مطبخ

    Home Destination logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181م للبيع ليك فيو ريزيدنس 2 القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٢٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة مع حمام سباحة في ليك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٩٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٩٠٬٣٥٠ جنيه

    شقة كورنر 3 غرف للبيع فى ماونتن فيو بفيو مميز

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أقل مقدم وأقساط علي اطول فترة سداد وموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري للبيع في القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف متشطبه في هايد بارك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤٣٧٬٤٥٠ جنيه

    شقة مميزه 143 متر للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٢٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في سوان ليك ريزيدنس

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع متشطبه في القاهرة الجديده

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر كاش مميز للبيع بكمبوند ذا سكوير

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كابيتال جاردنز – بالم هيلز

    Laucienda For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160 م بهايد بارك متشطبه فيو لاندسكيب

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أرضي مفروش في ايستاون,195متر

    Prime Company logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه حقيقيه للشراء تشمل الجراج والصيانه والنادى

    Gaby's Homes logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    182م علي جردن 3 فدان بجوار الدائري و محور بن زايد

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٤٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة, استلام فورى, هايد بارك, التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه حصرى على افضل فيو وبحرى جاهزه لاعمال التشطيبات

    Gaby's Homes logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطبات كامله بالتكيفات و المطبخ بجوار سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 210 م بهايد بارك فيو لاندسكيب و ليك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بحديقة في مرحلة بارك كورنر تشطيب كامل

    Hyde Park Developments logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م استلام فورى متشطبه بمقدم 1.3 مليون

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٧٥ متر مربع

    ١٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع