شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 559

16,754 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع للاستلام الفوري في ماونتن فيو اي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٥٤٬٣٠٤ جنيه

    شقة في ماونتن فيو اي سيتي التجمع الخامس للبيع

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٣٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز، القاهرة الجديدة

    Properties-Today.com logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٦٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر لشقة متشطبة بالكامل في جاليريا مون فالي

    Spade consultancy logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٨٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مفتوح برايم لوكيشن ذا سكوير The Square

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٥٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب 3,500 في الجولدن سكوير

    Empire real estate and investment logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150 م-متشطبة للبيع بموقع مميز في CFC

    AK Circle logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة رائعة: شقة للبيع بمنطقة الشويفات.

    Masar Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة, جاهزة للاستلام, اول سكن, هايد بارك

    Hyde Park Developments logo image

    إتش بي آر 2, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب بفيو وموقع مميز في هايد بارك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بلوم فيلدز اقل سعر متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مباشرة على اللاندسكيب – موقع مميز مباشرة

    Spade consultancy logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية لقطة استلام فوري تشطيب كامل فيو مميز

    Smart Location Group logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز بتشطيبات كاملة وإطلالة مفتوحة

    Spade consultancy logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢١٬٥٠٠ جنيه

    بسعر خاص-أتملك وحدة بجاردن بمقدم أقل 1M سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو,استلام فورى, هايد بارك, التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 54%. استلم بسعر لقطة! شقة غرفتين في تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Premier Property logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ايستاون سوديك بالطابق الرابع 190متر

    Prime Company logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٨٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ايستاون سوديك 150متر متشطبه

    Prime Company logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٦٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كريك تاون بموقع مميز ڤيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة,استلام فورى, هايد بارك, التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٦٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر – إطلالة مباشرة على اللاندسكيب

    Spade consultancy logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬١٨٥٬٧٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع