شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 554

16,754 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لوكيشن مميز للبيع في الاندلس 2 استلام فوري

    Town River logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه اوبن فيو على المسطحات المائيه

    Empire real estate and investment logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فوراً في كمبوند مميز امام الرحاب

    Smart Location Group logo image

    درة القاهرة, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم ٦٨٧،٠٠٠ فقط و اول قسط بعد ٦ شهور

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي أستلام فوري فيو الميدان بمقدم أقل ,1,5M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق تشطيب كامل فيو حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر الماركت امتلك شقة متشطبة في ماونتن فيو

    Views for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مساحة 130 متر – استلام فوري

    I-Move logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس - بالفرش - استلام فوري - بحري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للمعاينه و الاستلام في كمبوند لافينيرا

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بفيلا جنوب الأكاديمية ج فيو حديقة مفتوح

    Smart Location Group logo image

    شارع دكتور ياسين عبد الغفار, المنطقة ج, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تيراسيز بموقع مميز للبيع في المستقبل

    Empire real estate and investment logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٤٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف متشطبة استلام ٨ شهور بمقدم 5% - SODIC

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٨٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح شقة للبيع سيليا العاصمة الادارية

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٠٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه ريسيل فيو مميز بأرقي موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175متر كمبوند The Square القاهرة الجديدة

    SKEEP logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    احصل على 50% خصم و بدون مقدم و اقساط على 12 سنة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٩٣٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من المالك جاهزة للمعاينه للبيع كمبوند لافينيرا

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 145م 3غرف بالجراج (استلام فوري)

    INVEST PRO logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط حتي 10سنوات شقه تشطيب راقي استلام فوري

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٦١٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي 190متر بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة كورنر للبيع في زيد إيست التجمع مقدم 8.260

    Realtors logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز في هايد بارك جاهزة للاستلام

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٧٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس في منتجع الشروق

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع