فلل ٣ غرف رخيصة للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 5

129 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سراي بافضل فيو لاندسكيب واقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر استلام فورى تطل على مساحات خضراء

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعرشقة ف جرين سكوير صبور المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٤٢٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحديقة خاصة - ٣ غرف نوم - سراي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م | Butterfly | أقل سعر

    Selection Code logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬١٠٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 160م + جاردن 60م بحري باقساط مرنة

    Property Misr logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 35% او تقسيط 8 سنين فيلا فاخرة و موقع عالمي

    Falcon for Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٦٧١٬١٣٣ جنيه

    لسرعه البيع فيلا مستقله 150م في كمبوند سراي

    Property Hills  One logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٤١٥٬٥٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سراي التجمع الخامس 175 م

    Property Hills  One logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٥٣٬٢٠٨ جنيه

    تاون هاوس بمقدم ٣،٧٥٠،٠٠٠ تطل علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٧٩١٬٤٣٢ جنيه

    أميز آي فيلا رووف في أليفا بدون أوفر لفترة محدودة

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مع Mountain View بالمستقبل بمقدم 1,5%

    Roots Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٣٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه بالكامل من شركه سوديك

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا بحري بالقسط باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة بأقل من سعر الشركة قسط 7 سنين

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٠٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٢٬٩٣٧٬٥٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ووندر مارك مدينة المستقبل

    Remax Style logo image

3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١١٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٦١٢٬٥١٣ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة مائية مباشرة في راي فيوز سراي

    Next Door Consultancy logo image

3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٨٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر استلام فوري وفيو مميز في كمبوند سراي

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إس فيلا 295م في سراي S1 – استلام فوري باقل سعر

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع - فيلا Z في كمبوند سراي

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلاا بجاردن بفيو مميز(باقل من سعرالماركت

    Bright logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه (بنصف الثمن) بفيو على الprivate pool للب

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥١٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل بربع سعرها في كمبوند نيوم مستقبل سيتي

    Held Real Estate logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٥٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في Wonder MarQ

    Beltone logo image

3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٠٬٢٧٨٬٠٦٤ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند سراي بموقع متميز

    Smart Assets Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٨٬٤٨١ جنيه/متر مربع