عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في مدينة الشيخ زايد, صفحة 5

3,711 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطب بالتكيفات فيلدج ويست مقدم 2م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في قلب الشيخ زايد بجوار هايبر وان

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢١٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة 364موقع بجوار بيفرلي هيلز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٦٤ متر مربع

    ٨٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • فاليا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٦٣٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    SAUDI GROUP DEVELOPMENTS
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,فاليا

    1 - 3 غرفة

  • 7

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة 364موقع بجوار بيفرلي هيلز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٦٤ متر مربع

    ٨٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس افضل فيو للبيع في باتيو فيرا امام بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في تيراس المرحلة الأولى استلام 6 شهور

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٠٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بسعر مميز في كمبوند ذا ستيتس سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 253م في نيو زايد بالتقسيط بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٣ متر مربع

    ١١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • بهجة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٧٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Symphony Development
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,بهجة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 240 في موقع مميز بمقدم 3 مليون في نيو زايد

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    نوفيلا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 180م بأفضل سعر بمقدم 2 مليون في نيو زايد

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوديك كمبوند فاي سوديك

    Inn Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف الكارما كاي الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • بونا نوفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٦٩٬٦٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    AD developer
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تشطيب فاخر بقلب الشيخ زايد

    Inn Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ف كمبوند في ليفيلز بأقل مقدم 1,8 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه 130م+65م,استلام فوري اقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • إليسيوم

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Line Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,اليزيوم

    1 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٦١٬٦٥٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع المستثمر الصغير سوبر لوكس

    Revalo Real Estate logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ف كمبوند في ليفيلز بأقل مقدم 1,8 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في نيو زايد بأقساط ربع سنوية مميز 243K

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠١ متر مربع

    ٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • جرين فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة