عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في مدينة الشيخ زايد, صفحة 39

3,712 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطه ف Bliss gate متشطبة بالكامل بالتقسيط

    Property Group logo image

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس افضل فيو للبيع في باتيو فيرا امام بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزه للسكن فوري علي المفتاح من المالك الاصيل

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي النهر للبيع في جيريان في نيو زايد

    Property  Hills. logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي حمامات السباحه برايم لوكيشن المالك الاصيل

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطية جاهزة للسكن في كارميل بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن في فاي بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٤٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة+AC بـ12مليون كاش او 445,181 ربع سنوي

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس أمام بيفرلي هيلز بمقدم1.4Mوقسط اوكاش8.5M

    متصدر

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام شهور بجاردن330م بمقدم1.6Mجنب مول العرب

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م في قلب جنة زايد 4 بموقع مميز داخل المشروع

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن سوبر لوكس للبيع في الشيخ زايد – كيان

    property hills Elite logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن سوبر لوكس للبيع في الشيخ زايد – كيان

    property hills Elite logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن سوبر لوكس للبيع في الشيخ زايد – كيان

    property hills Elite logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن سوبر لوكس للبيع في الشيخ زايد – كيان

    property hills Elite logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن سوبر لوكس للبيع في الشيخ زايد – كيان

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالكامل 150م بأقل سعر بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    كيو هيلز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بقلب الشيخ زايد امام الربوة

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بقلب الشيخ زايد امام الربوة

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بقلب الشيخ زايد امام الربوة

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع