عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في مدينة الشيخ زايد, صفحة 37

3,712 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه بالتكيفات في زايد علي برايم لوكيشن

    Property Group logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع ف الشيخ زايد امام مول ذا جيت للبيع

    Property Hills Star logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه190م بجاردن متشطبه الشيخ زايد مقدم 1.6م-11توتال

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه190م بجاردن متشطبه الشيخ زايد مقدم 1.6م-11توتال

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه190م بجاردن متشطبه الشيخ زايد مقدم 1.6م-11توتال

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه190م بجاردن متشطبه الشيخ زايد مقدم 1.6م-11توتال

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتكيفات 153م² قسط ٤٥٠الف، توتال كاش ١٣ مليون

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتكيفات 153م² قسط ٤٥٠الف، توتال كاش ١٣ مليون

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتكيفات 153م² قسط ٤٥٠الف، توتال كاش ١٣ مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتكيفات 153م² قسط ٤٥٠الف، توتال كاش ١٣ مليون

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه تكملة قسط جنب النادي الاهلي بزايد

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في فاي سوديك بالقرب من بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر في الحي الحادي عشر الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 122 متر في كومباوند أوبرا سيتي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنة زايد 2 – الشيخ زايد (فرصة مميزة)

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    كلاود سايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    مون لاند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    هافن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    أي فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر اي فيلا استلام فوري ب افساط ل 8 سنين بسعر رائع

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع