عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في مدينة الشيخ زايد, صفحة 36

3,712 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بسعر مميز فى هيلز اوف وان بجوار بيفرلى

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٧٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    سطح

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف للبيع -الحي 16 المجاورة 2 – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب بيفرلي هيلز مساحة 158م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الخمايل – المرحلة الرابعة قسط

    Smart-Homes Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2دق للنادي الاهلي-متاح تقسيط 10سنوات

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2دق للنادي الاهلي-متاح تقسيط 10سنوات

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2دق للنادي الاهلي-متاح تقسيط 10سنوات

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطه ف Bliss gate متشطبة بالكامل بالتقسيط

    Property Group logo image

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع ف west view امام اعمار

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في الشيخ زايد الحي الحداشر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن في سوديك فاي وكارميل

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٢٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة الوفت جاهزةللسكن لللبيع في مارفيل بجوار بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    مار فيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات للبيع في زيد بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية 140في قلب الشيخ زايد تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٩٩٧٬٥٠٠ جنيه

    دوبلكس240م أمام نادي الأهلي-مقدم 1مليون اوكاش11

    Property Hills... logo image

    ايتابا اسكوير, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس240م أمام نادي الأهلي-مقدم 1مليون اوكاش11

    Property Hills... logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس240م أمام نادي الأهلي-مقدم 1مليون اوكاش11

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس240م أمام نادي الأهلي-مقدم 1مليون اوكاش11

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز ارضي بحديقة خاصة الحي 8

    Master Key logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٣١٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية 140في قلب الشيخ زايد تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بجاردن 3 غرف ف زايد بمقدم 5% وقسط علي 7س

    Evergreen Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٤٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن استلام فوري ربع سنوي419الف كاش7م

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس240م أمام نادي الأهلي-مقدم1مليون/كاش11مليون

    Property Hills... logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعيشه علي وصله دهشور ففي زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف لوكيشن بحرى بسعر لقطة عرض محدود

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ١٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع