عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 25

3,166 عقارات أخرى
  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ناصية بانوراما فيو مفتوح مقدم 45% تقسيط مريح التجم

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٣٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن جاردينيا هايتس 1 استلام فوري امامي

    El Hefny Group logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الاندلس استلام فورى متشطبة

    Sonic For Real-Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 155م اماميه بكمباوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة بجاردن فى ماونتن فيو اى سيتى

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة145م للبيع في كمبوند إسكان البنوك- الاندلس

    Al Fanar Development and project management logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة 155م سوبر لوكس باللوتس الشمالية

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه بدون تشطيب استلام فوري للبيع بااقل مقدم

    Momentum logo image

3

    5

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الأندلس 1 – التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه 130متر للبيع في التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في هايد بارك بمقدم 2 مليون-برايم لوكيشن

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضى بجاردن هديه فى شمال الرحاب التجمع

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ناصية بانوراما بحري ع جاردن تقسيط 50 شهر أفضل سعر

    متصدر

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بـ فيو مفتوح اتجاه بحري صريح النورث هاوس

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188م فيو مفتوح عـ شارع رئيسي تقسيط سنتين

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٤٬٥٢١ جنيه/متر مربع