عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 30

3,166 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيلات الداع الوطني ع شارع الجزيرة مباشر متشطبة

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي الخامس بمقدم20%

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي الثامن بمقدم30%

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٥٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ارخص من سعر السوق -سعر ولوكيشن

    متصدر

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185 م في الاندلس 1 باقل سعر في الماركت

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي التكميلي مقدم 40%

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ريناد سيتي استلام فوري

    شركة البحيري جروب logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي الثاني مقدم 30% فقط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس النرجس عمارات

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي التكميلي

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي التكميلي

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع في الاندلس2 استلام فوري

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٣٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الاول

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٣٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي السادس

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الثالث النرجس الجديدة

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٧٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الاندلس2 مقدم50%فقط

    شركة البحيري جروب logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الاول

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الرابع

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٢٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن النورث هاوس

    شركة البحيري جروب logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٥٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري، واجهة مشطبة، يوجد اسانسير

    Selective logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الاول

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٩ متر مربع

    ١٨٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري على محور بن زايد مباشرة واجهة أمامي

    Selective logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي التكميلي

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الاول

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع