عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 15

3,166 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج بحري مميز ب اميز ابراج وان قطاميه 145م

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو water feature شقة 3 غرف اقساط 12 سنه وبخصم50%

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من الخدمات و دقيقة من محور محمد نجيب

    Fam Egypt logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بحري علي landscape متشطبة اقساط 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع 122 م 3غرف بكمبوند قطامية جيت بالجراج

    Ring Road Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٦٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م امامي دور اول بالحى السابع تقسيط ع 48 شهر

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبه 3غرف بالبنفسج عمارات دور أول للبيع

    Scout Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م استلام فوري بالحى السابع بيت الوطن تقسيط

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم شقة فوري بـ9مليون كاش او قسط 492,480ربع سنوي

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    على بعد 3 دقائق فقط من النادي الأهلي بالحى الرابع

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم شقة فوري بـ9مليون كاش او قسط 492,480ربع سنوي

    متصدر

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 155م وان قطاميه واجهه مميزه بسعر رائع

    Homes Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من النوادى 152م واجهة بحرى فيو جاردن تقسيط

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٣٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس كورنر علي طريق السويس بخصم 30% في سعاده

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي.

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري - الأندلس التجمع الخامس

    LevelA logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي علوي + للبيع الترا سوبر لوكس | الأندلس

    LevelA logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس استلام فوري - الأندلس

    LevelA logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٣٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الاندلس 2 التجمع الخامس - 190 متر

    LevelA logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 140م استلام فورى 9.700.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 140م استلام فورى 9.700.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في الاندلس 2 التجمع الخامس بموقع مميز

    LevelA logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في الاندلس 1 التجمع الخامس - تشطيب كامل

    LevelA logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بفيو بحري جاردنيا هايتس 2

    متصدر

    El Hefny Group logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 165م وان قطاميه فيو مميز جدا بسعر رائع

    Homes Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع