عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 331

8,290 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس كمبوند زايد ديونز اقل من سعر الماركت

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٧٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مباشرا علي طريق وصله دهشور ب قسط ل 10 سنين

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع - استلام فوري -موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

    حدائق السليمانية, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيفرلي هيلز، سوديك الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزه للسكن بفيو مميز قرب اركان بلازا

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر جانبي بحدائق الاهرام اول سكن سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة مفروشة في الخمايل -مرحله A3

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيو جيزة – تشطيب سوبر لوكس – 237 متر

    Properties-Today.com logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٢٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 290م في نيوم أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬١٥٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند سولين حدائق اكتوبر تقسيط 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في زيد الشيخ زايد | دور 8 | تشطيب كامل بالتك

    Properties-Today.com logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191م للبيع ابراج زد الشيخ زايد ارضى وعشرين

    اورا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧٦٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع جولف إكستنشن، بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٨٦ متر مربع

    ٧٨٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م تشطيب كامل + تكييفات | بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٩٢٤٬٣٦١ جنيه

    تاون هاوس كورنر على البحيرة – استلام خلال سنة

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٦٦٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ف كيفا لوكيشن مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مباشرا علي طريق وصله دهشور ب قسط ل 10 سنين

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب كامل استلام فوري في زا كراون

    The Way logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢١ متر مربع

    ٧٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند باديه بالم هيلز نصف تشطيب

    Guides Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس245م في موقع مميز بمقدم 2,5مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٠٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى شارع جامعة الدول العربية الرئيسى .

    Royal Home logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في زيد ويست بإطلالة مميزة على لاند سكيب

    Rokn Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٥٤٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب فاخر استلام فوري بالفرش الشيخ زايد

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٥٨٧٬٣٦٧ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في هيلز اوف وان بنيو زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٩٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيڤرلي هيلز سوديك الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع