عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 330

8,290 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٣٬٢٥٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع في كمبوند بي اكس بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في واحدة من أفضل مراحل أو ويست.

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٠٢٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو خيالي ع النيل مباشر ف قلب الشيخ زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في The Axis

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٤٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سولانا نيو زايد بأقل سعر للمتر

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م متشطبة أستلام شهور في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع بفيو مميز في زيد ويست

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في The Axis

    RE/MAX Everest logo image

    ذا اكسيس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٤٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل بكبائن المطبخ والتكييفات

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع | كيان – بدر الدين | موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمباوند ايون مراكز خلف مول العرب

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٢٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب استلام فوري بمقدم 1,8 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ٦٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٩٣٦٬٤٨٠ جنيه

    شقة للبيع في أركان بالم الشيخ زايد | فاخرة وتقسيط

    Properties-Today.com logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في Mountain View 4متشطبة بالكامل

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا Type D استلام فوري فيو مزدوج في بادية

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣١٣ متر مربع

    ٤٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باديا بالم هيلز 125متر اقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180متر +جاردن مفروشه بالكامل باديا بالم هيلز

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع موقع مميز جدا فى الشيخ زايد فى ألما

    Brokers Hub logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة -استلام فوري - موقع مميز باطلالة مفتوح

    Emtdad Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون فقط امتلك شقة 148م متشطبة فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138 م بجاردن نصف تشطيب فيو لاند سكيب بحري صريح

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في باديا بالم هيلز 155متر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مفتوح club شقة كورنر 155م اقساط باقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع | كيان – بدر الدين | موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٨٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة ١٨٤ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع