عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 291

8,290 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس 250م فيو حمام سباحة

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ والتكيقات استلام فوري في ديونز

    I-Move logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٣٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بسعر زمان شقة 170 م 3/4 تشطيب ب 2,100,000

    متصدر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر كمبوند الكرمة ريزيدنس زايد

    Best Deal For Real Estate logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بمقدم 5% والباقي علي 15 سنه

    Master Key logo image

    فلل دي جويا, دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في قلب الشيخ زايد مساحة 360م اقساط

    property hills Elite logo image

    نوفيلا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بارقي المواقع بالشيخ زايد مساحة 200م قسط

    property hills Elite logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب بيفرلي هيلز مساحة 158م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٤٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬١٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم 170م دورتالت مقدم 1,000,000 قسط على 36 شهر

    متصدر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر زمان شقة 125الترا لوكس دور تالت قرب البوابة

    متصدر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بكميوند زد ويست الشيخ زايد

    Best Deal For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧٧٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 198متر استلام فوري للبيع في ديونز

    I-Move logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٧٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف قلب الشيخ زايد مساحة 350م اقساط

    property hills Elite logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة ممفروشة بالكامل بالمطبخ والاجهزة

    Master Key logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس كمبوند نيوم بورتو أكتوبر الشيخ زايد

    Best Deal For Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة مساحة 180م بالشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جوار كمبوند \ شقة ارضى بجاردن \ 184 م \موقع مميز

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في قلب الشيخ زايد مساحة 360م اقساط

    property hills Elite logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو 4

    متصدر

    Beltone logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 120م بالشيخ زايد اقساط علي 10سنوات

    property hills Elite logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط علي 10سنوات وامتلك شقة بالشيخ زايد مساحة 164م

    property hills Elite logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بارقي المواقع ب6اكتوبر مساحة 240م اقساط

    property hills Elite logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة مساحة 200م بالشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب6اكتوبر مساحة 120م موقع مميز ب6اكتوبر

    property hills Elite logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٣٣٬٠٥٧ جنيه/متر مربع