عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 218

8,290 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3غرف جاهزة للاستلام بفيو مميز

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الثامن مجاورة 4 الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٢٬٢٤٠ جنيه

    شقه 155م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٦٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٢٬٢١٢٬٠٣٠ جنيه

    دوبلكس للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبييع فاي سوديك

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٦٣٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣١٬٨٩٣٬٠٠٠ جنيه

    ميدم فيلا للبيع ذا استيتس سوديك

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٩٠٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٧٥٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ذا استيتس سوديك

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات للبيع في زيد بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا رووف ميدل مرحله اللاجون برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل موقع مميز كمبوند جرينز

    RE/MAX Everest logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدم فيلا للبيع ذا استيتس سوديك

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٩٣٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٩٬٤٢٢٬٨٠٦ جنيه

    فيلا للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع اويست -موقع متميز

    متصدر

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٤٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٩٠٢٬٢٤٠ جنيه

    شقه 155م للببع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٢٬٢٤٠ جنيه

    شقه 155م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر بنتهاوس اوبن فيو لاند سكيب

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٤٣٨٬٤٣٥ جنيه

    لوفت 209م للبيع مع حديقه اويست

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٥٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون 188م+174م جاردن اقل سعر ف الماركت مقدم5%

    Evergreen Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٧٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٨٠٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس:

    Blocks logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا ريسيل بموقع مميز فى او ويست باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦١٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز فى ماونتن فيو 4 فوري قسط حتى 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي وصله دهشور شيخ زايد امام بيفرلي هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع