عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 159

8,201 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع إستلام فوري شقة 198 م تشطيب ألترا لوكس ديار

    Abrag Real Estate logo image

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون استلام فوري بجوار بيفرلي هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ٢٨٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي مع حديقه مفروشه بالكامل في جولز

    Real Vision logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 252م متشطبة بالتكيفات خدمة فندقية - 2O5 اركان

    Inn Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس متشطب ويستاون سوديك اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بالفرش فى كمبوند ويستاون سوديك موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٦٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا سكاي جاردن | استلام فوري | مطل علي ليك

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري في ماونتن فيو امام سوديك

    Crown Stone Realty logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مائي بالتقسيط في كيانبدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تنزيل سعر الشقه ل 500الف عن سعرها من المالك مباشرة

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت للبيع بمستوي الشارع مدخل خاص مميز جدا جدا

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع الصفا, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة 194م نصف تشطيب للبيع في كمبوند جرين 6

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 175م فاخرة بأفضل سعر و فترة سداد 8سنين

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أى فيلا بجنينة 250 متر فى ضهر مول العرب على 12 سنة

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوي للبيع في ويستريدج – نيو جيزة

    متصدر

    Beltone logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥١٥٬٨٥٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة للبيع في بي اكس من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 194م نصف تشطيب للبيع في كمبوند جرين 6

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي 16 – الشيخ زايد – جاهزة للسكن

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع المهندس احمد كمال حمدي, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز متشطبة و استلام فوري بالشيخ زايد

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أى فيلا بجنينة 250 متر فى ضهر مول العرب على 12 سنة

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالفرش في زايد كمبوند فيلدج ويست

    Vida Solutions logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    أي فيلا

    ١١٬١٨٦٬٢٥٤ جنيه

    اى فيلا كورنر استلام فورى للبيع فى MV-ICity اكتوبر

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة 194م نصف تشطيب للبيع في كمبوند جرين 6

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف ابراج زيد ع فيو البارك

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٠٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٨٬٦٠١٬٩٧٥ جنيه

    تاون هاوس للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٩٬١٥٤ جنيه/متر مربع