عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 158

8,201 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٬٠٧٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 11,000,000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٠٧٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 11,000,000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع 196 متر في نيو جيزه

    I-Move logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩٦٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس متشطب بالكامل بفيو مميز للبيع بسولانا

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٧١٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل نصف تشطيب ​​استلام فوري -لاك فيل

    RE/MAX Everest logo image

    لاك ڤيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند الربوه الشيخ زايد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٧٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 11,000,000

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري من المالك الاصيل علي برايم لوكيشن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر لقطه في كمبوند جراند هايتس

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٠٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل نصف تشطيب ​​استلام فوري -لاك فيل

    RE/MAX Everest logo image

    لاك ڤيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٤٦٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فورى ع الحديقه فى VYE SODIC

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٥٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى فيليدج ويست درة تقسيط على 8سنين

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز توينهاوس للبيع تقسيط بارك فيو اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف كورنر في ماونتن فيو اي سيتي -Club Park

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 130م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة الوحيدة الجاهزة للسكن مع جاردن | تقسيط على ٨

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٣٬١٨١٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت للبيع فيلا بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٩٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف كورنر في ماونتن فيو اي سيتي -Club Park

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بفيو لاندسكيب- إستلام 6 شهور ماونتن بارك

    The Choice For Real Estate logo image

3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في سولانا نيو زايد بأقل سعر للمتر

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٩٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٧٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 11,000,000

    Property Hills... logo image

3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف كورنر في ماونتن فيو اي سيتي -Club Park

    RE/MAX Everest logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر 168متر كاملة التشطيب للبيع في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٠٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٧٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 11,000,000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٧٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 11,000,000

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬١٠٩ جنيه/متر مربع