عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 164

8,201 عقارات أخرى
  • 12

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس أرضي كورنر بكمبوند كازا بيفرلي هيلز

    I-Move logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٨٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم باركس 250م سوبر لوكس بسعر مغري

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شقه امام المطار قسط كوارتر560ألف كاش13م

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شقه امام المطار قسط كوارتر560ألف كاش13م

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة متشطبة للبيع بجانب المحور المركزي

    Master Key logo image

    المحور الخدمي, المحور المركزي, الحي الثامن, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٢٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر سكاي لوفت فووري مميز للبيع

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف فوري باقل سعر في صن كابيتال بنص السعر

    Summit Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدم فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 171 متر للبيع في اوبرا سيتي فيو مميز

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣١٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م للبيع بالمتحدة دور أول مميز أسانسير

    المعمورة بيرل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع بكومباوند بالميرا دريم لاند

    A.M CONSULTANT logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز بإطلالة لاندسكيب بالتقسيط ذا كراون

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر شقة في اكستنشن الكلوب بارك

    Gate real estate marketing logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شقه امام المطار قسط كوارتر560ألف كاش13م

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شقه امام المطار قسط كوارتر560ألف كاش13م

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 250م للبيع فيو ميدان المساحه الرءيسي في الدقي

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند اوبرا سيتي ارضي بحديقه ٢٥٠ م

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٠٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بحديقه تشطيب هاي لوكس

    Master Key logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٤١٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع متشطب كمبوند اويست Club residence

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٢٥٬٣١٠ جنيه

    ريسيل | للبيع أقل سعر فيلا N1 ببادية بالمدفوع

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨١٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوي زاوية مع بنتهاوس للبيع في ويست تاون

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمباوند ديار 2 – دور أول

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٣٤٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المهندسين شارع أحمد عرابي الرئيسي.

    Master Key logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اوبرا ستي فيو علي زيد بارك

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٩٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق خاصة – موقع مميز بحي الأشجار

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع