عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 146

8,201 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة + غرفة ماستر

    Inspire Homes logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة مفروشة للبيع في مونتن فيو اي سيتي

    I-Move logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10%وقسط يصل ل9 سنين في 139م 3 غرف بسعر مميز

    Promax Property Investors logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الاستلام فوري تصلح للاستثمار او اسكن من المالك

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز تاونهاوس للبيع استلام فوري بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٥٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 224م استلام 2026 تقسيط على 120 شهر في Sodic

    Promax Property Investors logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٨٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 140م متشطبة بأقل سعر فى نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بافضل سعر في الماركت للبيع

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٦٠٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 10 سنوات وبدون مقدم تاون هاوس متشطب بالكامل

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف ١٧٥م² مطبخ و تكييفات للبيع – بالم باركس

    Ammaier for real estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ارضي بجاردن استلام فوري في مونتن فيو

    I-Move logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنت هاوس موقع متميز باكتوبر بلازا سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس للبيع في كمبوند باتيو 6

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٦٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الفوري شقة متشطبة بالتكييفات+المطبخ شيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري بموقع مميز سور بسور مع بالم

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٨٣ متر مربع

    ٢٠٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس سور مع بالم هيلز بقسط طويل

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٢١٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 150متر استلام قريب في أو ويست أوراسكوم

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة دى استلام فوري تشطيب كامل وقسط من غير فوايد

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن متشطبة بجانب سوديك امام مطار سفنكس

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٠٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب فاخر في كمبوند جولز (Joulz) -

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة استلام فوري للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة دى استلام فوري تشطيب كامل وقسط من غير فوايد

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي حمامات السباحه برايم لوكيشن المالك الاصيل

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس بكمبوند جولف فيوز بالم هيلز

    Adagio Real Estate logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% في يونت 155م فيو لاندسكيب وقسط 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع