عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 148

8,201 عقارات أخرى
  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس كامل التشطيب للبيع بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٩٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ببالم هيلز اكتوبر مساحة 240م موقع مميز

    property hills Elite logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٩ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For Sale Apartment in aeon towers Marakez

    Adagio Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر متر ف زايد قسط 146الف ربع سنوي 5م كاش

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لقطة اوبن فيو غير مجروح للبيع في ويست تاون

    Driven Properties logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣١٣ متر مربع

    ٥٩٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة بأقل سعر فى زايد الجديدة على 10س

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٧٦٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 159م للبيع أستلام فوري في سوديك زايد

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٢٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بجوار مول العرب متشطبة استلام قريب

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري متشطبة فقلب زايد فيو ابراج زد

    الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٥٬٦٦٧٬٨٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فاخره للاستلام الفوري و بتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٧٩٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد – كمبوند كناريا

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري فيلا للبيع الباتيو الزهراء ف الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٣٠٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بموقع مميز في جراند هايتس

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ارضي بجاردن ب6اكتوبر مساحة 145م اقساط

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك160م كمبوندجريك تاون بدون مقدم بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ڤيو مميز بحري في MV Chill out Park

    متصدر

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة جاهزة للمعاينة بجانب جولف فيو فى تاونى

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بموقع مميز في جراند هايتس

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على فيو مميز فى زايد الجديدة بأقل سعر مقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة م230

    property hills Elite logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر شقة متشطبة بالتكييفات والمطابخ في بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٧٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٧٬١٢٢٬٠٨٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر للاستلام الفوري تقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري متشطبة فقلب زايد فيو ابراج زد

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٢٢٣٬٠٩٠ جنيه

    للاستلام الفوري شقه كورنر فاخره بتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٨٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري متشطبة فقلب زايد فيو ابراج زد

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع