عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 5

158 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوندوصال الشروق فيو جاردن برايم لوكشي

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن جاهزه للمعيشه في قلب الشروق سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع في أرقى مناطق الشروق

    Creative Real Estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن بوصال الشروق بمقدم مغري وتقسيط مريح

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن فرصه الاستمار وسكن فى الشروق قسط على 10 سنوات

    Smartex logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بجوار سوديك

    Selection Code logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٧١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في موقع مميز بمدينة الشروق 3،

    Feeds logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وصال سيتي-اقل مقدم شقة 165م متشطبة بالكامل للبيع

    YaKan Properties logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن جاهزه للمعيشه في قلب الشروق سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٩٠٠ جنيه

    شقة مميزه بكمبوند وصال بالشروق بسعر استثنائي!!

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٩٠٠ جنيه

    حصري!! أقل سعر شقة في وصال ريزدنس| فرصة لن تتكرر!!

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب فندقى 3 غرف 151م للبيع فى قلب الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١٦٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 م دابل فيو تشطيب كامل في كمبوند الجار JAR

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهاوس164م للبيع فى الباتيو سولا الشروق بأقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل في كمبوند الجار بالتقسيط

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فى قلب الشروق شقه للبيع (3 غرف ) متشطبة اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه155م (3 غرف-2حمام) للبيع فى الباتيو سولا الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م في كمبوند وصال الشروق قرب الرحاب

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن للبيع فى الشروق (تتأجر بالدولار)

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كورنر 132م بالتكييفات إستلام 4 شهور

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 170 متر داخل كمبوند راقي بموقع مم

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم شقة سمارت 170م ف الشروق امام كارفور

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كامل التشطيب - جاهز للسكن - موقع مميز

    Smartex logo image

    بانوراما الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع