عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 4

159 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره ب سعر مميز و قسط يصل ل 8 سنين ب فيو رائع

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره ب سعر مميز و قسط يصل ل 8 سنين ب فيو رائع

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره ب سعر مميز و قسط يصل ل 8 سنين ب فيو رائع

    الباتيو 4, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره ب سعر مميز و قسط يصل ل 8 سنين ب فيو رائع

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره ب سعر مميز و قسط يصل ل 8 سنين ب فيو رائع

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع عقد قديم فيو وايد جاردن بسعر تجارى

    Engaz Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سكن مصر – تقسيط مريح ومواصفات مميزة

    Golden Vision logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو water feature شقة 3 غرف بحري اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أول سكن - بجوار القطار الكهربائي وسوديك إيست

    Next Door Consultancy logo image

    كمبوند دار مصر, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سمارت 170م فـ الشروق امام كارفور (قسط 10 سنين)

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيب بإطلالة مفتوحة- مدينه وصال

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٨٧٬٥٨٧ جنيه

    شقة فاخرة كورنر ثلاث غرف نوم بأقل مقدم في وصال

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٨٠٬٤٨٩ جنيه

    شقة للبيع بسعر أقل من سعر السوق ب 2 مليون

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٦٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب ف كبموند الجار ف ميدنه الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٤٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق على طريق السويس تشطيب عالي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٩٬٧٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فيو مفتوح امام مدينتي بخصم كبير للكاش35%

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بسعر مميز " بحري صريح "فى الباتيو سولا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - اقل مقدم - استلام سبتمبر القادم

    رابح للتسويق العقاري logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري ف وصال الشروق بتسهيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة على طريق السويس – بأقل سعر في وصال

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة فى الشروق برايم لوكيشن اقرب استلام

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 143م فى المعادى فيو دابل فيو بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٤٥٬٠٠٣ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات كورنر برايم لوكشن بااقل مقدم

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٣٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٤٥٬٠٠٢ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات كورنر برايم لوكشن بمقدم مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٣٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 133م في الشروق في كمبوند المعادي فيو

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٠ جنيه/متر مربع