عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في مصر, صفحة 45

20,702 عقارات أخرى
  • 19

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار سوديك تاون هاوس متشطب بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    كيو هيلز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الاول

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الرابع

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الاميز 123 م موقع مميز شقة زهره العاصمة

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • ممشى جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٢٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن النورث هاوس

    شركة البحيري جروب logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٥٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري، واجهة مشطبة، يوجد اسانسير

    Selective logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٩٤٬٢٠٥ جنيه

    شقة 105 م مدينة نصر

    sherwoods property logo image

    ترو, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأفضل لوكيشن وبسعر مميز امام بيفرلي

    Crown Stone Realty logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الاول

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٩ متر مربع

    ١٨٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • ترو جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,ترو

    3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٩٩٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% يصل ل 10 سنين بسعر الطرح في 143م Harby

    Promax Property Investors logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٤٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري على محور بن زايد مباشرة واجهة أمامي

    Selective logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس في أشجار سيتي استلام فوري – 6 أكتوبر

    Selection Code logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي التكميلي

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • زايد ريجنسي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,زايد ريجنسي

    3 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الاول

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م نص تشطيب بيت الوطن التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند دار مصر الاندلس

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 240م على شارع العريش بين الهرم وفيصل للبيع

    العريش, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٣٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • الداو هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al DAU Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,طريق يوسف عفيفي,الداو هايتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه خلفي فيو طريق الواحات في حدائق الاهرام

    Vida Solutions logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي لتكميلي

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بثاني نمرة شارع الهرم الرئيسي سهل حمزة للبيع

    شارع سهل حمزه, العريش, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقه مميزه متشطبه بالمطبخ والتكيفيات ف الشيخ زايد

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع واجهة بحري في الهضبة العليا - المقطم

    Better Estate Investment logo image

    شارع 102, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • لوميا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٠٠٬٩٠٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Dubai Misr Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,منطقة ار 7,لوميا ريزيدنس

    1 - 4 غرفة