عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في مصر, صفحة 47

20,702 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات في ابراج زيد ويست فيو مفتوح

    Crown Stone Realty logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٨٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس النرجس الجديدة

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٦٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزه للسكن بسعر مغري داخل فاي سوديك

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٦٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف افلين المستثمرين الشمالية جوار جاردن 8

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع صلاح الدين عبد الكريم, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الثاني

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • ويست كلاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Remal Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحي المتميز,ويست كلاي

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز 123 متر زهره العاصمة مدينة بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمدخل خاص وحديقة وحمام سباحة في قلب شرق الأكاديمية

    Selective logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الخامس

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بجاردن كمبوند بجميع الخدامات بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٥٥٬٢٠٠ جنيه

    اخر شقة لقطة في اميز دور الدور الاول 208م فيومفتوح

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢١٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • كمبوند كيت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 1
    المطور العقاري
    Centrada Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,كايت ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس الأندلس

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٤٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة على النيل فى جريان بالتقسيط على 8 سنوات

    Property  Hills. logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الثالث جاردينيا هايتس

    شركة البحيري جروب logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٨٠٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة 208م بيت الوطن فرصة استثمار

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٣٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس الاندلس2

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كيو هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Q Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,كيو هيلز

    1 - 5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر موقع مميز ريسيل بأقل من سعر الشركة

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 205م ناصية في بيت الوطن

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٢٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٧٬٦٢٥ جنيه

    شقة 155م فيو لاجون مميز بمقدم 15% وتقسيط مريح

    Feeds logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم استلام فوري فيو مميز بافضل سعر

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الثاني

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٢ متر مربع

    ١٧٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • كابيتال إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TBK Developments
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,كابيتال ايست

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الثاني

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٣٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بنتهاوس للبيع في باديا كمبوند بجميع الخدامات

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٢٦٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٠٠م خلفي برج الفيروزه فلمنج شارع احمد ترك. .

    Elite Groupe logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فاخر فى 205 جوار اركان بلازا الشيخزايد

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٢٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور الجديده

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • بارك سايد الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٦٧٬٥٤٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,معادى فيو,بارك سايد الشروق

    3 غرفة