عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في مصر, صفحة 37

20,703 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131 م كمبوند لافينير فيو مميز

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٧٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند لاڤينير‎ --شقه‎ 160متر ---استلام فورى

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لافينير-160م-فيو لاند سكيب-استلام فورى-نص تشطيب

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131 م كمبوند لافينير فيو مميز

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٧٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحديقه خاصه ومدخل خاص شقه ١٦٠ متر ٣ غرف فيو حديقه

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • رافي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Captain Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,رافي

    2 - 5 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي شور الساحل الشمالي شاليه أرضي بجاردن بأقل أوفر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي شور الساحل الشمالي شاليه أرضي بجاردن بأقل أوفر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر متر في بيت الوطن- بمقدم 5%= 249 الف

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٠٬٢٥٠ جنيه

    أقوى جراوند في الساحل بحديقة ضخمة! شاليه 135 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقه 160 متر- في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إيسي ريزيدنس سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٢٥٬٧٧٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي,إيسي ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فالماركت شقه 160 متر-المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند لاڤينير‎ القاهرة الجديدة-المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 للبيع في كمبوند لافينير – المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي شور الساحل الشمالي شاليه أرضي بجاردن بأقل أوفر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م أرضي بجاردن للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • منتجع فيدالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Better Home Development
    السويس,العين السخنة,منتجع فيدالا

    1 - 6 غرفة

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في كمبوند لافينير وحده 160 متر-المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي شور الساحل الشمالي شاليه أرضي بجاردن بأقل أوفر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجد متتعوضش استلام فوري ومتشطبه علي المفتاح يع

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع فى مدينه الشروق مميزه جدا

    أميرة الشروق logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كيمت متشطبة جاهزة للسكن بجوار هايد با

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جاذبيه

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٢٩٬٥٣٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Upwyde Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,جاذبيه

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في الاندلس 250م نص تشطيب استلام فوري

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • سويس بيلريزيدنسيز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧١٧٬٣٨٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Eltaamer Arabian
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة