عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في مصر, صفحة 34

20,703 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافينير- شقة 160 م - استلام فورى - نص تشطيب

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    -أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن الحى الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220م للبيع في كمبوند لافينير – المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند لافينير- المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 للبيع في كمبوند لافينير – المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • الاشرفية

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٩٢٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,الاشرفية

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كمبوند لافنير منفردة ١٦٠ متر جميع الاقساط خ

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كمبوند لافنير وحده ١٦٠ متر جميع الاقساط خال

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كمبوند لافنير وحده ١٦٠ متر جميع الاقساط خا

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فقط اقل سعر شاليه ارضي بجنينه استلام فوري ستيلا ه

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٦٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فورى للبيع فى باديه بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٦٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • بوتيك فيليج ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,قرية البوتيك

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبه للبيع في كمباوند المعمورةا

    المعمورة بيرل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٣٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من مول اجورا و 90 الجنوبى واجهه امامى

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في كمبوند كيمت استلام فوري ساكن وعايش 300م

    متصدر

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمعمورة قرب مول العرب تشطيب سوبر لوكس

    المعمورة بيرل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٢٥٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    في كمبوند بالاندلس بجوار الهايد بارك متشطبة فوري

    متصدر

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • ممشى فيستا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٩٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك داخل فيلا في أول حي فيلات بأكتوبر

    MADAEN GROUP logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف كامل للبيع متشطب الترا سوبر لوكس

    Master Key logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن شــيراتون 120 متر في صقر قـريش

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر استلام فوري كمبوند بليس جيت

    Master Key logo image

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس فيو بانورامي بـ اقل سعر فى او ويست

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • دارفيل ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٤٢٬٨٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    White Eagle
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,دارفيل ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند لاڤينير‎شقه ‎ 160متر3 غرف نوم 3 حمام

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند لافينير المستقبل سيتي شقه 160 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 160م بجاردن للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند لافينير وحده 160 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220م + 80م رووف للبيع في كمبوند لافينير_في

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • فيدا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Elaf Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيدا ريزيدنس

    1 - 6 غرفة