عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في مصر, صفحة 18

20,700 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٦٢٣٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ى ف العبور الجديده

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق مميزه جدا في الهضبه الوسطي بأسعار تنافسية جدًا

    North Edge logo image

    شارع الجامعة الحديثة, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٥٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثمار كويسه داخل كمبوند متكامل

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155متر حدائق اكتوبر مسلسل 3

    الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو بالتقسيط, سعر لن يتكرر، استلام فوري متشطب

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • فالدا فيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠١٬٧٧٧ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 4 غرفة

  • 3

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن بشقه200م بفيلا بموقع مميز واطلاله مميزه

    Location Real estate' logo image

    الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر علي اكبر لاجون بالعاصمه R8 بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢١٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بمقدم 5 مليون في ادريس ايست

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135 م بـــ ميامي قريبة من البحر

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    شارع قائد اسراب البحار, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 153م فوري تشطيب كامل بالدور الأول في المقصد R3

    Aqar Misr logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٦٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م دور رابع فوري بحري فيو لاجون بالمستقبل

    Aqar Misr logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 121م فوري تشطيب كامل بإطلالة مفتوحة

    Aqar Misr logo image

3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٨٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 متر حدائق اكتوبر مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة شامله رسوم الصيانه و النادي للبيع في لافينير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في كالي كوست ساحل الشمالي راس الحكمه

    Crown Stone Realty logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٩٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • سولين

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨٥٨٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155متر حدائق اكتوبر مسلسل3 الحي الايطال

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في ساحل الشمالي فيو بحر بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ف كمبوند في ليفيلز بأقل مقدم 1,8 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة استلام فوري ف كيان مقدم1,5مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في نيو زايد بأقساط ربع سنوية مميز 243K

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠١ متر مربع

    ٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • جوار

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٦٠٬٢٣٩ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جوار

    1 - 3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٤٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في نيو زايد بأقساط ربع سنوية مميز 243K

    property hills Elite logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠١ متر مربع

    ٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فى الماركت شقة زيد اعلى فيو بارك فيو زايد

    Square Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٤٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في نيو زايد بأقساط ربع سنوية مميز 243K

    property hills Elite logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠١ متر مربع

    ٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في نيو زايد بأقساط ربع سنوية مميز 243K

    property hills Elite logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠١ متر مربع

    ٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في نيو زايد بأقساط ربع سنوية مميز 243K

    property hills Elite logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠١ متر مربع

    ٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • آقمار

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٦٦٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Kayan Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 4 غرفة