عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 81

8,412 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع داخل كمبوند بلوم فيلدز مساحه ١٦٠ متر

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز- المستقبل سيتى -فى مرحله كلاستر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل سعر باقل سعر شقه في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه بفيو جولف بسعر مميز

    Spade consultancy logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٧٬٦١٧٬٩٧٢ جنيه

    • فيلا كواترو للبيع – سيتي جيت أوبال

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس حديقة للبيع في سوديك إيست تاون | موقع مميز

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٩١٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز -240 متر -مرحله كلاسترز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبليكس أرضى مميز جدا فى كومباوند البروج

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فورى فى ايستاون بأقل سعر

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة سكنية راقية استلام فوري في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف مميزه جدا في ايستاون سوديك

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Living داخل كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز اقل من سعر السوق

    Spade consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 161 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوم فيلدز-مرحله كلاسترز -160 متر- استلام فورى

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة (لقطة) في بلوم فيلدز مرحلة كلاسترز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فورى فيو لاندسكيب أقل سعر

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٧٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Livingشقه للبيع متر١٦١ كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز شقة 161متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع استلام فوري فيو مميز

    Master Key logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع