عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 78

8,412 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو اورو فيو لاجون

    KAMF logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٨٦ م ارضى بجاردن ٦٠م للبيع بمدينتى B3

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٧٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو فيو مول مباشر

    KAMF logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو موقع مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو متشطبة بالكامل

    KAMF logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لوكيشن مميز بماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيب فاخر – نموذج X في مدينتي VG1

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣١٧ متر مربع

    ١٠٧٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه122م 3غرف فيو حمام السباحه بالجراج استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع المهندس حامد محمود, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع وسعر مميز غير مجروجة تشطيب حديث شيك بأسانسير

    Selective logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو اورو فيو مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيغ فى الباتيو اورو موقع مميز داخل الكمبوند

    KAMF logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر وفيو مميز فى ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف كورنر للبيع في كمبوند ماونتن فيو هايد

    KAMF logo image

3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥١٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دجلة بموقع مميز جدا و تشطيب حديث

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م ريسيل باجمالي سعر مميز و بفيو على بحيرة

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الباتيو اورو موقع مميز

    KAMF logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو مباشرة على الكلوب هاوس

    KAMF logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو بسعر مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس نموذج Z للبيع بمدينتى VG1

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو فرصة مميزة

    KAMF logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في الباتيو أورو موقع مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة نموذج C3 - مدينتي VG3 تشطيب خاص

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٢٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 137 متر بوان قطاميه فيو امامي تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو أورو فيو مميز

    KAMF logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع