عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 126

8,412 عقارات أخرى
  • 15

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع استلام بعد سنتين بسعر تحفه

    La Costa For Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٣٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس باقل سعر للكاش في كمبوند كريك تاون

    Z Investments For Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري فيو واجهتين بالقرب من التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ٢١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية توين هاوس سيتي جيت فيو لاندسكيب رائع

    Premier Property logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف155م استلام فوري في استون ريزيدنس قسط5 سنين

    Selection Code logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مميز باقل سعر في الماركت

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٥١٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية تاون هاوس للبيع في سفاير ٢٥٤م

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٨٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة-فيو علي جاردن للبيع في ذا سكوير

    Brokerage Hub logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماةنتن فيو اي سيتي شقة للبيع

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كمبوند بافاريا تاون١٧٥م باقل سعرً متر

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٤٧٦٬١٦١ جنيه

    شقة ريسيل للبيع | مرحلة اللاجون | فرصة بعقد قديم

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٢٧٬٩٦٩ جنيه

    شقة 127م بحري متشطبه High end وتسليم فوري بفيو VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة فيلا مستقلة سيتي جيت موقع مميز جدا

    Premier Property logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة 3 نوم برايم لوكيشن في هايد بارك التجمع

    Gate real estate marketing logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية تاون هاوس كورنر سيتي جيت بسعر مميز

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في الرحاب بموقع مميز

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٥٦٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بجاردن في كريك تاون امام الرحاب

    Z Investments For Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينة نور حجز قديم اجمالي لقطة نموزج Q2

    MA Ville logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل 248 متر اوبن فيو باقل سعر البوسكو

3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز تاون هاوس كورنر سيتي جيت لقطة رائعة

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٨٧٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم دلوقتي دوبلكس ارضي بجاردن متشطب في التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو آي سيتي شقة مع حديقة للبيع

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن وتقسيمه مرحلة كلاستر بلوم

    Spade consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٤٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م استودا شيراتون فوري متشطبة قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين, بحري و اطلالة على المناظر الطبيعية

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع