عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 124

8,412 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م² استلام فوري متشطبة باقل سعر، قسط ١٠ سنين

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع بمقدم واقساط فيو مميز

    Nile Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٢٢٨٬٤٠٠ جنيه

    بنتهاوس 187م + روف 120م استلام فوري في فيفث سكوير

    Selection Code logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٢٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن مميزه بالمطبخ للبيع ب اقل سعر في أيستاون

    Brokerage Hub logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م² استلام فوري متشطبة باقل سعر، قسط ١٠ سنين

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٨٧٬٧٢٩ جنيه

    شقة 160م فيو خيالي علي lagoon استلام فوري بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالفرش بغرب الجولف

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مودرن | موقع مميز جدا | بفيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م² استلام فوري متشطبة باقل سعر، قسط ١٠ سنين

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة موقع مميز جدًا بفيو مباشر على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٠٬٧٤٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ميفيدا | 143م | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٢١٥٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه تشطيب راقي بسعر جيد جدا لسرعه البيع !!

    Makanak Investments logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٨٩٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1مليون شقة استلام فوري بفيو ع Pool ف jayd

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٧٣١٬٩٣٦ جنيه

    تاون هاوس استلام قريب بموقع مميز و سعر مميز سعادة

    why solutions logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٣٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة131م سوبر لوكس للبيع-عمارات تبارك-زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٤٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو اي سيتي ام في بارك فيلا للبيع

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بجاردن بمقدم 10% دقايق من AUC قسط 8سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5 مراكز - متشطبه بالكامل

    Catchers investment logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر-فيو جاردن وبول-للبيع في جاليريا

    Brokerage Hub logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بأقل سعر واستلام فوري اوبن فيو

    Right Direction logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة – موقع مميز جدًا بفيو مفتوح على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة للبيع في هايد بارك

    New Capital Home. logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٠٬٩١٥٬٨٠٠ جنيه

    دوبلكس296متر استلام فوري ديجويا 3 العاصمة الإداريه

    Selection Code logo image

    ديجويا 3 العاصمة الجديدة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٨٠٬٤٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 219م مودرن التجمع الخامس بخصم 40%

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٦٧٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٩٬١٠٠٬٢٦٦ جنيه

    تاون هاوس بساراي: استلام فوري وقسط لـ 8 سنين!

    متصدر

    Selection Code logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٦٦٨ جنيه/متر مربع