عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 131

8,412 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقوي سعر في كمباوند ماونتن ڤيو فرصه لن تظل كثيرا!!

    Makanak Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في موقع مميز الباتيو صولا باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٣٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎ شقة للبيع بكمبوند ريجينتس بارك بالتجمع الخامس

    views investment logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٦٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بتسهيلات ع 6شهور كورنر تشطيبات خاصه340م

    Engaz Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 230م للبيع في الحي 3/4 موقع مميز

    Eastmark logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر – نموذج X في مدينتي VG1

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣١٧ متر مربع

    ١٠٧٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 235م للبيع مدينتي B1 تشطيب خاص فيو وايد جاردن

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع ممتاز تشطيب كامل بسعر اكثر من رائع علي لاجون

    Makanak Investments logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس نموذج F3 للبيع بمدينتى VG3

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٨٩٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في سراي لمده اسبوع تاون هاوس استلام فوري

    Makanak Investments logo image

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بالتقسيط في هايد بارك موقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 نوم للبيع في كمبوند سراي مستقبل سيتي

    Horizon Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٤٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس كمبوند جراندا لايف

    Smartex logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن في كمبوند اكاسيا

    D COMUNITA RE logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب جاهز للاستلام مساحة ٢٦٦ متر

    Hyde Park Developments logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس م6

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الشيخ احمد الصاوي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا كورنر بحديقة اقل سعر في السوق مع موقع مميز

    Makanak Investments logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٠٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو ممتاز بجراندا لايف 155 متر

    Smartex logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط او كاش بخصم50% في القاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٦٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190 متر بسعر محروق تشطيب كامل برج وفيو مميز

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف في موقع مميز وبأقل دفعة أولى و توتال

    Makanak Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٨٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقيه للبيع في ليان بأقل سعر في السوق

    Fortune Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ١١٦٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سكن مصر أرض المعارض موقع مميز جدا

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع "لقطة" في جنوب الأكاديمية

    D COMUNITA RE logo image

    شارع دكتور ياسين عبد الغفار, المنطقة ج, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اسكان الجامعه الامريكيه فيو جاردن

    D COMUNITA RE logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع