عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 120

8,412 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع بالمطبخ في ايستاون سوديك

    Fortune Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م /جاهزه علي السكن مباني 2012 / مدخل شيك

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابن قتيبه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام قريب موقع مميز و إطلالة مميزة

    why solutions logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 208م بالمطبخ متشطبة بالكامل الرحاب 1

    Pro House logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    أي فيلا

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام قريب موقع مميز و إطلالة مميزة

    why solutions logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للاستلام في باتيو أورو

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل فيو لاندسكيب

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م بجاردن للبيع - تشطيب كامل - فيو مميز

    Brick Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كريك تاون سعر لقطة مقدم واستلام

    La Costa For Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالمطبخ في باتيو أورو

    Premier Property logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف جاردن للبيع في ماونتن فيو 1.1

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل 400م - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو 1.1 فيلا حديقة للبيع

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م للبيع متشطبة بالكامل, بالم هيلز نيو كايرو

    I-Zone logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل للبيع في مدينتي

    why solutions logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٧٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه للبيع بالتكيفات في ايستاون

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 165م استلام فوري-متشطبه فيوclubاي سيتي

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع واجهة أمامية في كمبوند تيجان 1

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون للبيع في مدينتي - VG3 نموذج C3

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٤ متر مربع

    ٩٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع واجهه اماميه بباكيه جراج على الدائرى

    Riwaq Real Estate logo image

    جراند جيت, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الأندلس1–التجمع الخامس،استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف نوم في هاب تاون مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٠٢٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع | أرضي بجاردن وفيو لاند سكيب | فرص

    La Costa For Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٠٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه للبيع بالمطبخ والتكيفات في ايستاون

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم 170 متر للبيع في هاب تاون بارك ٢٢٦

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع