عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 115

8,412 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٨٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم لقطه فى Lagoons بالعاصمة بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيبات خاصه للبيع بمدينتي 116م جاهزه للسكن

    A 2 Z Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر بنتهاوس 220م وروف 70م نص تشطيب فيو تحفة

    Edge Real Estates logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن دلوقتي في مدينة المستقبل في كمبوند سراي 166م

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اقل اوفر وسعر في سوديك ايست -ريسيل

    Right Direction logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٠٩٢٬٢٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه بين ستيت و سوان ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأقساط حتي7سنين بالعاصمه جاهزة للسكن الان

    Roots Real Estate logo image

    بوكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬١٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل فى موقع مميز استلام شهر 6

    IRTKAZ logo image

    أمورادا بارك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٥٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٢٠٠ جنيه

    شقة فندقية 5نجوم تشطيبات و فرش جديد للبيع/الايجار

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع كمال الطويل ( المنتزه), الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١١٤٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤٧١٬٤٥٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري +حديقة وبتقسيط في ليك فيو 2

    I properties Real Estate Consultant logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٧٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٥٨٬٤٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف جاهز للمعيشه بجوار السوق الشرقي

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Lake View Residence 2 بأفضل سعر

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري – النرجس الجديدة موقع مميز وسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٥٧٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة 135م بفيومميز ع الجاردن - موقع مميز

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٩٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بافضل فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل علي بول ارخص سعر للبيع في ميفيدا بوليفارد

    Hodoud for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر مازونت للبيع ثلاث غرف استلام فوري بحري

    Egypt Best Properties logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة 3 غرف نوم 160متر موقع مميز جدا

    Edge Real Estates logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر للبيع فELM TREE PARK بالتقسيط ع12سنه

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو لاندسكيب و حمام سباحة بمقدم واقساط

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم | ميفيدا كريسنت | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١١٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن متميز جدا بأرخص سعر-استلام فوري

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي160م بحديقة 100م نص تشطيب فيو مفتوح

    Edge Real Estates logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٤٠٠ جنيه

    شقة فندقية 5نجوم تشطيبات و فرش جديد للبيع/الايجار

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, جاردن سيتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ١١٣٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا كورنر مميز في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع