عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 111

8,412 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن اي فيلا 235م استلام فوري بفيو مميز !

    متصدر

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض قوي شقة كورنر باتيو أورو القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٠٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كونر ريسيل بأقل من سعر الشركة استلام سنة

    IRTKAZ logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج 6 – التجمع الأول استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع الشيخ سليم البشري, البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬١٦٧٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر اي فيلا 240م+جاردن 85م استلام فوري الان

    متصدر

    Bright logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس للبيع بافضل سعر بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزة للمعاينه بأميز لوكيشن+تقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل و بالتكيفات استلام فوري فيو سعر

    La Costa For Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 225م استلام فوري في اميز لوكيشن بالتجمع

    Impact Investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم بسعر لن يتكرر في التجمع وأقساط ع10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٥٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الأندلس – كمبوند لؤلؤة – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    لؤلؤة الاهرام, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٣٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض قوي شقة 171م بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬١٧٣٬٣٧٠ جنيه

    شقه 201م للبيع متشطبه في قلب التجمع بمقدم 5% فقط

    متصدر

    GCR Developments logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٥٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري فيو مفتوح بالمطبخ والتكيفات بسعر لقطه

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع فى مدينتى B10 فيو جاردن موقع مميز 189 م

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مبني بالتجمع بالتقسيط علي 10سنوات

    متصدر

    GCR Developments logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض قوي فيلا مستقلة بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا (160م) بأقل سعر بفيو مميز بتشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في الأندلس عائلات – التجمع الخامس

    Smart Location Group logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 183م للبيع بالم هيلز القاهرة

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٨٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إستلام فوري دايركت على طريق السويس بالقسط ع8س

    متصدر

    GCR Developments logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل فيو بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل 3غرف بفيو مفتوح في كمبوند ساراي

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 173م فيو لاجون برايم لوكيشن متشطبه

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٢٬٨٣٢ جنيه/متر مربع