شقق ٣ غرف رخيصة للبيع في مصر, صفحة 490

17,869 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 قطعة 317 فيو مفتوج مساحة 185م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م , سيدي جابر

    Wealth Platinum logo image

    شارع الدكتور احمد السيد, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بجنينة 130م لقطه في موقع تحفه خلف مول العرب

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمعلمين خطوات من الجنينة 110م رخصة

    تمام العقارية logo image

    مدينة أسيوط, أسيوط

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١١٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصيه بالحي المتميز بدر امام القطار الكهربائي

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٣٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام فوري في التوسعات الشمالية أكتوبر

    متصدر

    New Build Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - الابراهيمية- بمساحة 152متر

    Remax Top Agents logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٥٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه واجهه ارضى بحديقه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه155 في مرحلة اللاجون اقل سعر في الماركت

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع في المستثمرين الجنوبية بالتجمع

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة شقتك 190 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصيه في الحي المتميز بدر امام الطرق والخدمات

    متصدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    195 متر - فيو طريق السويس - استلام فوري

    Smartex logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعة 75 مسلسل 3 علي رئيسي مساحة الارضي 150م + 120م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 146م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة دبل فيس بجاردن خاص في مدينة بدر الحي المتميز

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في مدينة بدر بالحي المتميز

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصيه في الحي المتميز بدر مع فترة سداد 4 سنين

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو و لوكيشن عظيم في قلب مارينا 8 الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دبل فيس في مدينة بدر الحي المتميز مساحة 190م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةناصيه بالحي المتميز بدر بأقل مقدم يبدأ من 35%

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل 130م 3غرف كامله التشطيب +جراج

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصيه في الحي المتميز الشمالي بدر وسط الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالاندلس 1 بالتجمع الخامس قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع