شقق ٣ غرف رخيصة للبيع في مصر, صفحة 494

17,870 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة في ماونتن فيو آي سيتي القاهره الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ف الشيخ زايد متشطبة بالتكيفات امام هايبر

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م , السرايا ,

    Wealth Platinum logo image

    السرايا, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م - سموحه - خطوات من فوزي معاذ

    Next Estate logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جنه واحد مباشر علي ميدان الافق

    DMG logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للشباب استلم فورى وحدتك بالتقسيط على ٤٠شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 155م دور3 دابل فيو بتقسيط ع 3سنوات

    MADAEN GROUP logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مساحة كبير ارضي بجاردن للبيع ف الشيخ زاي

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي قطعة 47 - 155 م

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل2 حدايق اكتوبر 180م+140 م جاردن

    الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 علي المربع الذهبي حدائق اكتوبر مساحة 160 م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 140م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 علي المربع الذهبي حدائق اكتوبر مساحة 160 م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي قطعه 692

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل2 حدايق اكتوبر 180م+140 م جاردن

    الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155 متر استلام فوري في حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي قطعة 47 - 155 م

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي 170م-مسلسل 3 قرعة 2017

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقه مـن البحــر شاليه راقي في قلب مارينا الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3 قطعه 719

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 علي المربع الذهبي حدائق اكتوبر مساحة 160 م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3 مساحه 190م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 حدائق اكتوبر مساحة 165 متر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 47 حدايق اكتوبر 155 متر علي الرئيسي

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك 120م استلام فورى بوابة الأولى بالتقسيط

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع