عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 17

768 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم الكاش 50% في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٣٧٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقة بجاردن 0%مقدم في لاميرادا بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٧٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 2نوم لقطة بجوار مدينتي بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    138م ريسيل اقل من سعر الماركت استلام فوري بارك فيو

    Egypt Best Properties logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٦٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٢٬٧٧٩ جنيه

    بسعر لقطه شقه 120م فيو مميز دور رابع ف بلوم فيلدز

    متصدر

    S signature logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٦١٬٢٢٩ جنيه

    بسعر ممىز جدا شقه113متر ارضي بحديقه فيو لاند سكيب

    S signature logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤١٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقة للبيع في سراي بأقساط حتي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقة للبيع في سراي بأقساط علي 8 سنوات

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٦٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 8 سنوات لأول مرة في سراي

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 8 سنوات + امتلك شقتك في سراي

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣١٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقة في سراي سور × سور مع مدينتي-مدينة مصر

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣١٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع ع طريق السويس, سراي- مقدم475الف

    Closer logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٦٦٬٣٥٢ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز – بدون تشطيب

    Beltone logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فقط 730 ألف واقساط ع12 سنه امتلك شقه غرفتين ف سراي

    Closer logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٣٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٥٩٬٤٨٠ جنيه

    شقه اوبن اير في قلب المستقبل سيتي دقائق من الـ AUC

    Impact Investments logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق- أفضل تصميم في هابتاون- موقع مميز

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٦٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩١٤٬٤٥٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع استلام فوري بحري غرفتين بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٨١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10% استلم الان شقة 3غرف بسعر لقطه بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٤٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البوسكو سيتي - مدينة المستقبل

    Property Network logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٨٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 112م كورنر بفيو مميز في سراي بخصم كبير

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة نصف تشطيب فى أوديسيا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة متشطبة اقساط 10 سنين في بلوم

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع