عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 19

768 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في كمباوند سراي (s1)– دبل فيو

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة كبيرة للبيع في كمباوند سراي s2

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 122متر جاهزة للسكن بإطلالة مزدوجة في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٢٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بأفضل سعر للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 113م بمقدم 370الف قسط ع12سنه ف سراي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٣٢٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفيتين واجهه بحري بالكامل بسعر مميز فى سراى

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه للبيع غرفتين في كمبوند سراي 4,500,000!!!!

    Realtors logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٠٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٢٠ متر في قلب القاهره الجديده بجاردين

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقه 2نوم 0%مقدم بجوار مدينتي بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بأٌقل سعر بجوار مدينتي وقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٠٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر في كمبوند جرين سكوير

    Gold Routes logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 950 الف امتلك شقه بجاردن سورxسور مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 م دابل فيو في كمبوند سراي بجوار مدينتي

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لشقة غرفتين بجاردن للبيع بأفضل سعر

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر في الماركت - 700 ألف أقساط متبقية

    Smart Step logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بسعر مميز للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Smart Step logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع غرفتين ارضي بجاردن في بلووم فيلدز

    Smart Step logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬١٨٦ جنيه

    بسعر لقطه لسرعه البيع شقه113متر ف سراي مرحله ايلان

    S signature logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٢٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة112م اميز لوكيشين ف الكمبوند بفيو مميز

    Closer logo image

2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة كامل للبيع في كمباوند سراي s2

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أٌقل سعر في سراي للشقه 2 نوم استلام فوري بأفضل فيو

    ERE logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع فيو على لاند سكيب باقل سعر في السوق

    Nile Real Estate logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الير المستقبل فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 112م واجهه بحرى للبيع امام مدينتى بخصم عالكاش

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع