عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 12

763 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٣٨ متر للبيع في حسن علام هاب تاون

    Do estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 122م بحري و استلام فوري في سراي

    Property Misr logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 113م للبيع في سراي بفيو تحفة و باقساط مرنة

    Property Misr logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٦٦٬٢١٨ جنيه

    شقه 2نوم بأقل مقدم بالمسـتـقـبـل سيـتـي+اقساط12سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ستلام فورى 2نوم للبيع فى بلووم فيلدز تطوير مصر

    Mrkt Shake logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى للبيع فى بلووم فيلدز تطوير مصر

    Mrkt Shake logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر للبيع شقة فى سراي بجاردن دوبل فيو بحرى

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٣٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٨٣٨٬٦٦٨ جنيه

    شقه للبيع باقل مقدم فى بلووم فيلدز المستقبل ستي

    Mrkt Shake logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع في Bloomfields Terraces سعر2340000

    Realtors logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين ع الفيو– مرحلة Elan | سراي

    ERE logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقساط استلام 2027 سراي مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    **شقة مميزة ببلومفيلدز بموقع رائع وفرصة استثمار **

    Apex Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين ع الفيو لقطة– مرحلة Elan سراي

    ERE logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فرفتين باقل مقدم – مرحلة Elan | سراي

    ERE logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٠٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقه 130 متر +جاردن 40 متر في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بسعر أقل من سعر السوق.

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٨٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٨٨٬٢٠٣ جنيه

    اقل سعر شقة في مستقبل سيتي بموقع مميز فالدا فيلدج

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو مفتوح - دور متكرر - استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعةالبيع في سراي (Sarai) شقة استلام فوري

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كابيتال جاردنز استلام فوري بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٠٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٣٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع اقل من سعر الماركت (112م) جاهزة للاستلام

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 121 متر للبيع بأقل سعر فى تالدا المستقبل سيتى

    TREX logo image

    تالدا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١١٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي مرحله ايلان استلام 2027 MNHD

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٢٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري باقل سعرفي هاب تاون حسن علام

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مونارك من رويال للتطوير العقاري

    New Avenue Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬١١٦ جنيه/متر مربع