عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 10

763 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند هاب تاون

    Gold Routes logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مونارك(120م)-المستقبل سيتي-موقع مميز

    TREX logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٩٬٥٥٠ جنيه

    باقل سعر- شقه جاهزه للاستلام في هاب تاون حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٦٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٤٧٬٦١٦ جنيه

    شقة غرفتين اوبن فيو علي الليك باقل سعر في الماركت

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن فيو مفتوح للبيع في بلوم فيلدز

    متصدر

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٣٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٢٬٦٥٢ جنيه

    بمساحة عملية وتقسيم مميز مناسب للسكن أو الاستثمار.

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٦٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع غرفتين في كمبوند سراي بمقدم 5% و اقساط

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه غرفتين بالتقسيط فى ايلان

    Makanak Investments logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٨٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مزدوجة مباشرة على البحيرة - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ال بوسكو - مستقبل سيتي

    Bond & Key logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٣٤٬٥٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ( جاهزة للاستلام) مع جراج - بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٢٬٧٧٩ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقه غرفتين بموقع مميز استلام 2027

    S signature logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه 101م لقطه واخده فيو VIP علي lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٦٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز جدًا بإطلالة مباشرة على مساحات خضرا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ماونتن فيو اليفا المستقبل سيتي باقساط

    Platinum Properties logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بجوار مدينتي, سراي بمقدم 737الف

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٥٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نص سعرها للبيع امام مدينتي - سراي

    متصدر

    Closer logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع ع طريق السويس بجوار بالم هيلز

    Closer logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٢٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة خاصة في سراي بخطة سداد مميزة

    Beltone logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين 113m ف سراي بسعر كاش(( 3,554,000 )) فقط

    Closer logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣١٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ريسيل جاهزة للسكن في هابتاون - غرفتين

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجادرن استلام فوري في هابتاون - برايم لوكيشن

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٢٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٦٦٬٢٥٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام دوبل فيو في كمبوند سراي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقة جاهزة للسكن في هابتاون

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع