عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 77

5,830 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي لقطة للبيع في ليك فيو open view

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 نوم بحديقه للبيع في ميفيدا بالوكيشن مميز

    ERE logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١١٦٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا بحديقة مميزة للغاية في ماونتن فيو اى سيتي

    Do estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 85 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ١٣٩ متر للبيع في zed east بمقدم و اقساط

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٠٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لبنتهاوس متشطب 166م فيو مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٤٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ارضي بجاردن للبيع

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور رابع علي فيو الفيلات ولاند سكيب بسعر مميز

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 79 متر سوبر لوكس في اميز لوكيشين في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٧٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    144 ليك فيو ريزيدنس 2

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر موقع مميز جداً امام حديقة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو متشطبة بالتكيفات و الاجهزة ب

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٧٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي مفروشة بالكامل بالاجهزة في cfc باقل سعر

    Spade consultancy logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٢٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126م ((متشطبة جاهزة للمعاينة)) فـ شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    ميدان الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطبات خاصة في قطامية جاردينز

    Top Homes Real Estate logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب كامل شقه جاهزه للسكن (بخصم 34%) فى استودا

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز داخل مجتمع متكامل في قلب جولدن سكوير

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٢٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 35% بجاردن مميزه50 متر استلم فوري شقه 130متر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل شقة بحديقة لاجون بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 107 متر بسعر لا يقارن في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٠٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريو جاردن-شقة135م بجاردن47م الترا سوبر لوكس بيع

    YaKan Properties logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96 متر في اميز لوكيشين في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٨٦٬٦٣٣ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ والتكييفات مقدم واقساط

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٧٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مباشر Lagoon على الدائري بالقرب AUC

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل شقة لاجون فيو بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع