عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 75

5,830 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بفيو مميز في بالم هيلز نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بنسبة 75% على المناظر الطبيعية

    Do estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو بحيرات ولاند سكيب في قلب التجمع الخامس

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136 م متشطبة-موقع مميز و استلام فورى -ليك فيو1

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٧٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل 121م افضل سعر بالتجمع

    Al Ahly Sabbour logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٩٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري , جاهزة للمعاينة بــ خصم 35% للكاش

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ي ديستريكت 5 – موقع مميز وجاهزة للاستلام

    Beltone logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٦٢٠٬١٦٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا كيرف العاصمة الإدارية الجديدة

    Property Network logo image

    ذا كيرف, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٨٨٬٢٠٣ جنيه

    شقة كورنر في موقع مميز غرفتين نوم بإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه نصف مفروشه في تاج سيتي , 121متر

    Prime Company logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٧٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين 131م استلام فورى بسعر مميز في لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في كمباوند ستون ريزدنس

    Spade consultancy logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز مع حديقة 53 متر تطل مباشرة على البحيرة

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٠٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Capital Lords Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بارك في ماونتن فيو – إطلالة على الحديقة

    Beltone logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مفتوح عالجاردن للبيع استلام فوري / اقساط

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٦٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمطبخ برايم لوكشن استلام فوري بسعرلقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مميزة مع حديقة محاطة بالبحيرات

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم- بحديقة -موقع مميز للغاية

    متصدر

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن متشطبه للبيع في الباتيو أورو

    Treasure Real estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٣٩٧٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز على البحيرة مباشرةً وبأفضل إطلالة

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٩٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B6 مدينتي سعر قابل للتفاوض واستلام فوري لقطه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٤٨٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد إيست (Zed East) التجمع الخامس

    Aqarpedia For Resale logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥١٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٢١٨٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري 10الاف | العاصمة الادارية| أقساط ع 12 سنة

    Darcom for Real Estate logo image

    كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة 153م للبيع بالم هيلز التجمع

    Premier Property logo image

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع