عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 68

5,830 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيلدج جاردنز قطامية – بالم هيلز |

    Aqarpedia For Resale logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري فيو خيالي علي landscape بالتجمع بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب في الجولدن سكوير فيو Central Park

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز بالفرش للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Hodoud for Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ستون ريزيدنس جاهزة للسكن اقل سعر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو جاردن و بحري صريح استلام فوري

    Start Homes Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ستون ريزيدنس جاهزة للسكن اقل سعر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 6 شهور بالتقسيط موقع مميز شقة في ديستركت5

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك دلوقتي في كريستال على الدائري مباشر

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمساحه 89 متر B6 مدينتى بسعر مميز جدا

    Darak Madinaty logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح الان شقةللبيع بالتكيفات جنب الجامعةالامريكية

    Mr .Estates logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقل سعر استلام قريب بالتقسيط للبيع فى ديستركت5

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة بحديقة للبيع بالفرش في هايد بارك

    Hodoud for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة "لقطة" في كمبوند امورادا (Amorada)

    D COMUNITA RE logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم للبيع في العاصمه R8 بأقل سعر+بتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    رافي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع تاج سيتي تشطيب كامل

    Aqarpedia For Resale logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردينيا هايتس | Gardenia Heights

    Catchers investment logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٢٬٧٧٩ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقه غرفتين بموقع مميز استلام 2027

    S signature logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اجمالي _ استلام فوري _ دور متكرر

    Start Homes Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب 90م للبيع بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | ازاد كمبوند |بجوار الجامعة الأمريكية

    Darcom for Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بأقل سعر بالماركت شقة فوري ريسيل ف ماونتن فيو

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفيتن بمقدم 400الف بجوار الجامعة الامريكية علي10س

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك،استلام قريب بالتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبة بالكامل استلام فورى فيو مميز

    S signature logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٥٬٨١١ جنيه/متر مربع