عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 190

5,830 عقارات أخرى
  • 27

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م - مستشفى هليوبوليس بالمطبخ والتكييفات

    Good Deals logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م نص تشطيب الاندلس العائلى التجمع 5

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بتقسيمه ومساحة مميزة في بالم هيلز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل مع اجهزة المطبخ والتكييفات

    Spade consultancy logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب سوبر لوكس شقة 122م استلام فوري في سراي

    Property Misr logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٥٬٨٦٦ جنيه

    بتشطيب كامل شقة ريسيل فيو لاند سكيب في سوديك ايست

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٤٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي – استلام فوري

    The Broker EG logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بالتقسيط في ديستركت 5 من مراكز

    New Avenue Real Estate logo image

    مساكن ديستريكت 5, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٥٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيو مميز في جاليريا مون فالي

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٨٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم فيو للبيع في ماونتن فيو اي سيتي بسعر خاص

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن فيو لاندسكيب بالمستقبل سيتي

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن – مدينتي (Privado )

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالمطبخ تشطيب راقي جدا جولدن سكوير امام ميفيدا

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه90م غرفتين استلام فوري فيو جانبي

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بالم هيلز متشطبه تكمله اقساط

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٥٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سوبر لوكس خلف مستشفى الشرطة ح7

    Envigo Real Estate logo image

    شارع اسماعيل زهدي, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في 90 افينيو

    Akar Town Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في ديستركيت 5 -موقع مميز

    Properties-Today.com logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في سوديك ايست فيو لاندسكيب استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مفروشة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Akar Town Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٥٨٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب سوبر لوكس شقة 120م بالتكيفات و الاجهزة

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فوري 156 متر في District 5

    The Broker EG logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة أرضي مميزة 170م في جاردن سيتي بمدخل خاص

    Good Deals logo image

    شارع السراي الكبري, جاردن سيتي, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن متشطب في تاج سلطان

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع