عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 189

5,830 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه110م واجهه خارجيه غرفتين استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - حديقه خاصه - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الدور 3 للبيع 115 متر في بلومفيلدز

    Properties-Today.com logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٥٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للمعاينه للبيع في بالم هيلز، التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٦٥٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بدون مقدم و استلام سبتمبر ٢٠٢٧

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٣٦٬٨٠٠ جنيه

    خصم 40٪ شقة 98م شيراتون استلام قريب إدارة فندقية

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    كمبوند اي شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٣٩٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بالفرش بسعر مميز

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦١٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم 500الف +اقساط 15 سنه بفيو garden

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش شقة أرضي بجاردن – مدينتي (B6)

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٥١٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز داخل كومباوند سراي-مدينة المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٦٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في السوق لشقة للبيع في Lake View Residence

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نصف تشطيب - 158 متر- في مراكز ديستركت 5

    Properties-Today.com logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦١٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 156 متر برايم لوكيشن

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٨٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 125 متر للبيع بتراس في مشروع البروج

    The Broker EG logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في صوديك ايستاون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميديل للبيع في ميفيدا افينوز اقل سعر

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم متشطبه جاهزة للاستلام بالعاصمه بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كابيتال هايتس 2, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقة للبيع بجاردن في ادريس ايست استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٤٨٬٧٥٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز داخل كمبوند سراي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٦٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه غرفتين للبيع بسعر مميز ولوكيشن

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٨٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٣١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام ٢٠٢٦ بأقساط على ٨ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٤٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام ٢٠٢٦ بأقساط على ٨ سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم ٦٨٧،٠٠٠ فقط و اول قسط بعد ٦ شهور

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز بسعر أقل من سعر السوق.

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    135م تشطيب الترلوكس الاجهزة والفرش الحى التالت شرق

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثالثة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع