عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 195

5,920 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري بموقع مميز للبيع في سوديك ايست - سعر مميز

    Point Mark For Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٠٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة - ذا ايكون جاردنز - القاهرة الجديدة

    متصدر

    Wdeals for real estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة تشطيب خاص بموقع مميز جدا في سوديك ايست

    Point Mark For Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري بموقع مميز للبيع في سوديك ايست - سعر مميز

    متصدر

    Point Mark For Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٠٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لبنتهاوس متشطب في ماونتن فيو هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع مع عرض لفتره محدودة

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشره شقه فوري متشطبه في التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على بحيرة ماجستيك فى ماونتن فيو تشطيب كامل

    Do estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٢٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كورنر بحري مميزة بجوار مول جاردن 8

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٩٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في كمبوند سراي ١١٠ متر مربع

    Do estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل استلام قريب و بمقدم 5%

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة للبيع ارضي بجاردن 148م فى كمبوند سراى

    Brokers Hub logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد إيست القاهرة الجديدة تشطيب كامل

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٦٣٬٤٤٨ جنيه

    شقة للبيع في البروچ - مرحلة تيراسيس - ارضي بجاردن

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام شهر 7 القادم فيو لاجون مقدم بسيط

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مجهزة بالكامل مع مطبخ فى هايد بارك ١٦٠ متر

    Do estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي فيو بوكيت ولاند سكيب غرفتين مع ليفينج روم

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٦٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو بسعر وموقع مميزين

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة125م prime location- ready to move-ماونتن فيو

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل مطله على مساحات خضراء و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١١٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شقة كاملة التشطيب للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٠٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس مع مطبخ ودريسينج فى جاليريا

    Do estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٨٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م في جايد بجاردن مميزة وأقل سعر

    Onyx for real estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع، متشطبة بالمطبخ والتكيفات في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع