عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 181

5,830 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة مقدم 434,000 و اقساط على 7 سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بمونتن ڤيو هايد بارك ١١٦م دور اول

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B6 – مساحة 89 متر – مفروشة

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي في كايرو فيستيفال مفروشة سعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٦٦٬٣٥٠ جنيه

    زيد ايست ڤيو مفتوح علي مساحات خضراء و سعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٧٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مع حديقة مطلة على مناظر طبيعية خلابة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١١٦٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 125متر كمبوند جراند سيتى المعادى تشطيب كامل

    Go Homes logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح شقة للبيع سيليا العاصمة الادارية b2

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٦٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمباوند تاج سيتي – مرحلة Origami

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٧٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 630 الف شقه 124م تشطيب فاخر للبيع فى الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ارضي بجاردن متشطبة بفيو مفتوح اقساط 10

    Falcon for Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع – خلف Waterway مباشرة

    Smart Location Group logo image

    الاشرفية, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمباوند تاج سيتي – مرحلة Club Side

    ERE logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك-سبيشيال شقة135م بارك كورنر75%تشطيب للبيع

    YaKan Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق ماونتن فيو القاهرة الجديدة بمقدم 5% علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    البارون 133م للبيع

    Go Homes logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٧٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ريسيل غرفتين في السوق

    متصدر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه في اطلاق جديد بجوار ميفيدا جاردن

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه غرفتين للبيع باقل مقدم علي 9 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 122م للبيع في كمبوند سراي مستقبل سيتي

    Horizon Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٥٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل بموقع و سعر مميزين

    why solutions logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٨٨٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع 160 م متشطبة في فيفث سكوير

    AK Circle logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط حتي 10سنوات استلام فوري تشطيب راقي

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في ماونتن فيو بتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع